تماس با ما   |  پیوندها   |  درباره ما   |  RSS   |  جستجوی پیشرفته  
  صفحه اول     سیاسی     اقتصادی     اجتماعی   جمعه، 9 آبان 1393 - 21:23   
  تازه ترین اخبار:چرا عزاداری‌های حسینی پیش از عاشورا شدت بیشتری دارد؟     مذاکره کنندگان به هیچ وجه از خط قرمزها عبور نکرده‌اند      وقتی کفاشیان پر مخاطب ترین برنامه تلویزیون را از کنداکتورخارج کرد     آدامس‌های قاچاق کدامند؟     ناخرسندی عربستان از نزدیکی کویت به ایران     جان کری:در حال مذاکرات مستقیم با ظریف هستم     معین: مجلس شریک ترویج آلودگی و فساد در دولت گذشته بود/ باج‌خواهی این مجلس از دولت بی‌نظیر است!     در نقطه مهمی از مذاکرات اتمی با ایران قرار داریم / می توانیم به نتیجه برسیم     آغاز ناآرامی در اردوگاه سرخ ها؛صادقیان می رود درخشان را هم می برد     اسیدپاشی در اصفهان عملی خلاف وجدان،شرع و منکر بود     کودتای مصر، آفریدگار «داعش»      اتفاق چهار در 400 متر هرچه زودتر باید بررسی شود     سیاه نمایی و ثبت دوران- از سینمای اجتماعی چه توقعی داریم؟     شکاف میان یاران احمدی نژاد- «هما» منحل شد یا نه؟     «علم»های 100میلیونی تا زنجیر 10هزارتومانی     زندانی بودن 220 ایرانی در کویت     استقلال و پرسپولیس را آذر آگهی می کنیم     رسوایی های اخلاقی داعش؛از هم جنس بازی البغدادی تا فساد اخلاقی فرماندهان     اقدامی غیرعلمی از بانک مرکزی     بدعت گذاری 50 نماینده مجلس، درخواست اخراج معاون رییس جمهور       
 
   آخرین مطالب  
  چرا عزاداری‌های حسینی پیش از عاشورا شدت بیشتری دارد؟
  مذاکره کنندگان به هیچ وجه از خط قرمزها عبور نکرده‌اند
  وقتی کفاشیان پر مخاطب ترین برنامه تلویزیون را از کنداکتورخارج کرد
  آدامس‌های قاچاق کدامند؟
  ناخرسندی عربستان از نزدیکی کویت به ایران
  جان کری:در حال مذاکرات مستقیم با ظریف هستم
  معین: مجلس شریک ترویج آلودگی و فساد در دولت گذشته بود/ باج‌خواهی این مجلس از دولت بی‌نظیر است!
  در نقطه مهمی از مذاکرات اتمی با ایران قرار داریم / می توانیم به نتیجه برسیم
  آغاز ناآرامی در اردوگاه سرخ ها؛صادقیان می رود درخشان را هم می برد
خطیب موقت نماز جمعه امروز تهران
  اسیدپاشی در اصفهان عملی خلاف وجدان،شرع و منکر بود
  کودتای مصر، آفریدگار «داعش»
  اتفاق چهار در 400 متر هرچه زودتر باید بررسی شود
  سیاه نمایی و ثبت دوران- از سینمای اجتماعی چه توقعی داریم؟
  شکاف میان یاران احمدی نژاد- «هما» منحل شد یا نه؟
 
   مراجع تقلید و بزرگان  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 25148شنبه، 16 دی 1391 - 20:56
سهم مجری مشهور تلویزیون فقط 40 ضربه شلاق است
  
گفتگو با وکیل مجری مشهور تلویزیونی:

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

غلامحسین حیدری، وکیل مجری مشهور تلویزیون که این روزها درگیر یک شکایت مشکوک شده و بعد از ماه​ها برگزاری جلسات دادگاه، ظهر چهارشنبه رای «برائت» از ادعای تجاوز به عنف و با اکراه را از دادگاه بدوی دریافت کرد، در گفتگو با تابناک به برخی ابهامات این پرونده پاسخ داد و گفت: مجری تلویزیون محکوم نشده و از ادعاهای شاکی پرونده تبرئه شده است.
 
وی در این گفتگو هرگز حاضر نشد از شاکی و برخی ادعاهای متناقض و غیر اخلاقی و همچنین استعلام​های پزشکی قانونی درباره این دختر سخن بگوید و معتقد بود: از ابتدا قرار مان با موکلم این بود که در جریان رسیدگی به این پرونده و با توجه به نفوذ رسانه​ای که وجود دارد، آبروی شخصی ریخته نشود.
 
وی گفت: بعد از حکم دادگاه خواستم در نشستی با حضور رسانه​ها به خبرنگاران درباره پرونده توضیحاتی ارائه کنم که بازهم موکل من موافقت نکرد و گفت ما قائل به قانون و حضور خدا در همه اعمال و رفتارمان هستیم و نیازی به تشریح جزئیات یک پرونده نیست.
 
وکیل پرونده در خصوص حاشیه​سازی​های رسانه​ای نیز گفت: از ماه​ها قبل، هجمه​های شدیدی علیه موکل من در برخی رسانه​ها مطرح شد که با طرح شکایت در دادسرای فرهنگ و رسانه برخی  از این سایت​ها فیلتر و برخی نیز احضار و تفهیم اتهام شدند و برای برخی نیز قرار وثیقه صادر شد..
 
موضوع اصلی شکایت این خانم، طرح ادعایی بوده که در دادگاه رد شده و بعد از بررسی های متعدد چهار مستشار و یک رییس شعبه و استعلام​های متعدد به درخواست شاکی، رای بر برائت موکل من داده شده است.
 
در خصوص بند پایانی حکم دادگاه بدوی نیز، یک ادعا و اتهام دیگر است که باید در دادگاهی دیگر مطرح می شد اما به هر حال ما تابع قانون هستیم و به این حکم هم طبق روال قانونی اعتراض می کنیم و هرچه پیش آید آن را می پذیریم.
 
وی توضیح داد: درباره ادعای جدید، خانواده شاکی کاملا در جریان بوده​اند و اصلا پنهان کاری وجود نداشته است.حیدری همچنین با گلایه از برخی رسانه​ها گفت: گویا داستان این پرونده از یک شکایت و روال عادی خارج شده و برخی دوست دارند آن را در فضای خارج از قانون کشور باز کنند! من درباره ادعاهای شاکی حرفی نمی زنم چون مدارک موجود در دادگاه به خوبی ماهیت وی را برملا می​کند اما اینکه برخی رسانه​ها به راحتی آبروی یک همکار رسانه​ای خود را که طبق قانون این کشور که برخاسته از شرع مقدس اسلام است، به خاطر ادعاهای متناقض یک شاکی شکست خورده، در فضای اینترنت می​برند، اصلا کار حرفه​ای و درستی نیست.
 
وی افزود: برخی رسانه​ها امروز باید به خاطر انتشار برخی مطالب صددرصد خلاف واقع، از موکل من و ملت عزیز، عذرخواهی کنند چرا که اگر قانون را قبول داریم، وی تبرئه شده است. ولی بازهم شاهد  هستیم که دارند پرده دری می کنند و حریم خصوصی افراد را می​شکنند.
 
این وکیل دادگستری تصریح کرد: همین جا اعلام می​کنم اگر شاکی واقعا مدارکی دارد که در دادگاه ارائه نکرده، در اولین فرصت آنها را به دادگاه ارائه کند اما مطمئن باشید او هر آنچه که در توان خود داشت، مطرح کرد و از نهادهای مختلف استعلام خواست اما به نتیجه نرسید و حالا بازی خود را به رسانه​ها کشانده است.
 
وی گفت: حق شکایت از برخی رسانه​ها، برای من و موکلم محفوظ است و بعد از بررسی​های دقیق، این کار را انجام خواهیم داد.
 
گفتنی است؛ اداره کل حقوقی سازمان صداوسیما نیز از برخی سایت​ها و رسانه​های منتشر کننده ادعاها و گفتگوهای این شاکی نیز شکایت کرده است.
 
نکته قابل ذکر این است که فرد شاکی در گفتگوهای متعدد، خود را نویسنده، گوینده رادیو، نویسنده برنامه​های تلویزیون و خبرنگار معرفی کرده است اما در گفتگوی اخیر گفته هیچگونه رابطه​ای با سازمان صداوسیما ندارد. و این در حالی است که بعد از طرح ادعاهای واهی این فرد، رسانه ملی طرح شکایت از خود این فرد را در دستور کار قرار داده است!
 
بنابراین گزارش، «شعبه 78 دادگاه کیفری استان تهران در رای کلاسه 168/78/91 آورده است،‌ مجری معروف صدا و سیما که با شکایت دختری جوان به «زنای به عنف و با اکراه» متهم شده است، پس از برگزاری جلسات دادگاه و اخذ اظهارات شاکی و دفاعیات متهم، در نهایت به جهت ایجاد شبهه برای دادگاه در موضوع اتهامی زنای به عنف و با اکراه و بر اساس مصداق قاعده درء و به استناد به مواد 54 و 177 قانون آیین‌دادرسی کیفری از اتهام زنای به عنف با شرایط احصان تبرئه شده است. دادگاه هم‌چنین اعلام کرده است که متهم بر اساس احراز بزهکاری در ملاقات با شاکیه پیش از اجرای صیغه عقد موقت و با استناد به ماده 637 قانون مجازات اسلامی به تحمل 80 ضربه شلاق تعزیری محکوم می‌شود.»
 
این در حالی است که خبرگزاری منتشر کننده این حکم، در تیتر خود به اشتباه عنوان کرده بود: «مجری تلویزیون به 80ضربه شلاق محکوم شد.» و این در حالی است که پس از مهلت قانونی و تجدید نظرخواهی و در صورت اثبات رابطه _ که با توجه به اظهارات وکیل متشاکی پنهان کاری در کار نبوده و حرفی از بزهکاری در ملاقات با شاکیه نیست _  هر کدام از طرفین به 40 ضربه شلاق محکوم می​شوند و نه تنها متشاکی.

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
 کد امنیتی:
 
   پر بیننده ترین اخبار  
  کودتای مصر، آفریدگار «داعش»
  رسوایی های اخلاقی داعش؛از هم جنس بازی البغدادی تا فساد اخلاقی فرماندهان
  آغاز ناآرامی در اردوگاه سرخ ها؛صادقیان می رود درخشان را هم می برد
  بدعت گذاری 50 نماینده مجلس، درخواست اخراج معاون رییس جمهور
  خودکشی مرد جوان یا مرگ بر اثر ازدحام در ایستگاه مترو
  پول ها را برده اند و گردن کلفتی می کنند
  در شبنامه ای که علیه نیلی در مجلس منتشرشد، چه نوشته بود؟
  «علم»های 100میلیونی تا زنجیر 10هزارتومانی
  نظر مطهری درباره رای عدم اعتماد مجلس به نیلی
  چرا محمود کریمی امسال در بیت رهبری مداحی نمی کند؟
  رسایی همچنان امضا جمع می کند!
  طرح انتقال آب دریای خزر به مشهد با امضای صد نماینده تقدیم رئیس جمهور شد
  جان کری:در حال مذاکرات مستقیم با ظریف هستم
  وقتی کفاشیان پر مخاطب ترین برنامه تلویزیون را از کنداکتورخارج کرد
  10 میلیارد پول در حساب یکی از اعضای شورا
  شکاف میان یاران احمدی نژاد- «هما» منحل شد یا نه؟
  دلیل رونق اخیر بورس
  حکم شهردار مشهد برای وحید جلیلی
  باورش سخت است که بگوییم برخورد مجلس با وزارت علوم به خاطر مصلحت انقلاب و نظام است
  اقدامی غیرعلمی از بانک مرکزی
ادامه پر بیننده ترین اخبار
 
   پایگاه های دیگر  
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© اندیشه ها1389
پشتیبانی توسط: گروه نرم افزاری فکا